Producenci

Litery szablony do druku. Gotowe literki do pobrania i wydrukowania

Opis

Litery do druku. Gotowe szablony literek do pobrania w PDF

Szablony liter do pobrania i wydrukowania. Plik PDF zawiera gotowe duże litery (alfabet polski + q,v, x). Zestaw literek z pewnością ułatwi przygotowanie napisów, gazetek i dekoracji sali. Produkt skierowany jest głównie do nauczycieli przedszkola i szkoły, którzy szukają praktycznych i łatwych w użyciu rozwiązań.

W skład zestawu wchodzą szablony liter alfabetu polskiego. Jedna literka znajduje się na kartce A4, ale oczywiście w ustawieniach wydruku można zmienić rozmiar. Dzięki szablonom nauczyciele będą mogli tworzyć unikalne i oryginalne projekty, które z pewnością przyciągną uwagę dzieci i wzbudzą ich zainteresowanie.

Litery szablony do druku za darmo

Zestaw szablonów liter i cyfr świetnie sprawdzi się do przygotowania różnego rodzaju napisów i dekoracji, w tym np. plakatów edukacyjnych, gazetek szkolnych, a także do ozdabiania sali na różne okazje. Produkt w formacie PDF jest bardzo łatwy w użyciu, co pozwala na szybkie i skuteczne tworzenie profesjonalnych projektów bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Warto zaznaczyć, że szablony liter do druku są dostępne w wysokiej jakości, co gwarantuje wyraźny i czytelny wydruk. Produkt jest łatwy w użyciu i dostępny w przystępnej cenie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla nauczycieli i przedszkolaków, którzy chcą w ciekawy sposób przekazywać wiedzę i przygotowywać dekoracje.

Jeśli interesują się darmowe szablony liter, to możesz zapisać zdjęcia literek z galerii. Zachęcamy jednak do zakupu lider w PDF, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wydrukujesz litery w najwyższej jakości.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl